ZMK, Zeister Mannenkoor, Torenlaan 38, 3701 VK, Zeist, info@zeistermannenkoor.nl, Dana van Nimwegen, http://www.danavannimwegen.nl


Agenda

2017

14 december
- Feestavond '125 jaar ZMK' op de Torenlaan (besloten)

17 december
- Kerstconcert Fraterhuis St.-Jozef (besloten)

21 december
- Kerstconcert RK Woningbouw-
vereniging in Zeist (besloten)

22 december
- Traditionle Kerstconcert in de Broedergemeentekerk te Zeist


2018

7 januari
- Nieuwjaarsinstuif op de Torenlaan (besloten)

17 maart
- Concert voor de Vrienden van de Looborch (besloten)

21 april
- Optreden 50-jarig huwelijksfeest Fam. Vermeulen (besloten)

17 juni
- Deelname aan de Dag der Kunsten in en om Slot Zeist

6 oktober
- Mannenkorenconcours in IJsselstein (besloten)


Links



Adverteerders




Prins Bernhard Cultuurfonds

Bestuur Zeister Mannenkoor
Voorzitter
Wim den Heijer
06-10808025
voorzitter@zeistermannenkoor.nl
Secretaris
Frans Schuurmans
030-6958956
secretariaat@zeistermannenkoor.nl
Penningmeester
Jaap Teeuwen
030-6918466
penningmeester@zeistermannenkoor.nl
Bankrekening ZMK:
NL09ABNA0931555418
Zeister Mannenkoor te Zeist
Vicevoorzitter
Rudi Boekhoven
030-6921732
rgboekhoven@hotmail.com
Bibliothecaris, ICT & Bijgeluiden
Jan Verdonk
06-12220357
bibliothecaris@zeistermannenkoor.nl
webmaster@zeistermannenkoor.nl
bijgeluiden@zeistermannenkoor.nl
Muzikale leiding
Dirigent
Arie Perk
dirigent@zeistermannenkoor.nl
Pianiste & Repetitor
Dana van Nimwegen
pianist@zeistermannenkoor.nl
Beschermheer
Drs J.J.L.M. Janssen
Burgemeester van Zeist
Erevoorzitter
Lots van der Horst